Email adressen

Ter voorkoming van spam kunnen onderstaande e-mailadressen niet gekopiëerd worden. Daarom kunt er niet direct op klikken om een mail te sturen, maar moet u deze handmatig invoeren in uw mailprogramma wanneer u iemand een e-mail wilt sturen.


E-mailadres

Algemeen e-mailadres
Info@hervormdoudewater.nl

Predikanten
predikantwijk1@hervormdoudewater.nl
predikantwijk2@hervormdoudewater.nl

Kerkenraad
kerkrentmeesters@hervormdoudewater.nl
diaconie@hervormdoudewater.nl
scribawijk1@hervormdoudewater.nl
scribawijk2@hervormdoudewater.nl
jeugdwerk@hervormdoudewater.nl
evangelisatie@hervormdoudewater.nl

Beheer gebouwen
koster@hervormdoudewater.nl
kosterhekendorp@hervormdoudewater.nl

Media & administratief
ledenadministratie@hervormdoudewater.nl
begraafplaats@hervormdoudewater.nl
weekbrief@hervormdoudewater.nl
zin@hervormdoudewater.nl
gtreur@kpnplanet.nl
webmaster@hervormdoudewater.nl
facebook@hervormdoudewater.nl
twitter@hervormdoudewater.nl
media@hervormdoudewater.nl
kerkradio@hervormdoudewater.nl
kerkradiohekendorp@hervormdoudewater.nl
muzikalegroet@hervormdoudewater.nl

Verenigingen & overig
rommelmarkt@hervormdoudewater.nl
zendingscommissie@hervormdoudewater.nl
kerkoppasoudewater@hervormdoudewater.nl
collectebonnen@hervormdoudewater.nl
alphacursus@hervormdoudewater.nl
enquete@hervormdoudewater.nl
koenemeloen94@hotmail.com
jannekeschouten@live.nl
ggg@hervormdoudewater.nl
h-jgoudriaan@online.nl
nweikelenboom@hetnet.nl
mtsverweij@hotmail.com
rob@renbdesign.com
info@bijbelshopoudewater.nl
passage-oudewater@hotmail.com
immanuelschool@d4w.nl
wilma@vanbutselaar.nl
vbf@hervormdoudewater.nl
zondagsschool@hervormdoudewater.nl
nettyhoffland@hetnet.nl
inetje_91@hotmail.com

Naam


J.L. Treur


Ds. R. de Koning Gans
Ds. J.J. van den End


L.L. Oosterom
G. Cazant
J.L. Treur
S. Hoogendoorn
W. Slot
J. Voois


G. Bakker/S. Bakker
J. de Kat


Mevr. Hoogenboom
Corina Maaijen
M. de Bruijn
G. Bikker/M. Verhoeve
J. Treur-van Halum
R. Treur/G.K Noomen
D. van Eijk
G.K Noomen
H. van der Veen
J. Benschop
K. Vergeer
Laura Verweij


A. Meijers
D. van Eijk
Algemeen
H.W. Maaijen
R. van Leersum
P. Bikker
Koen Hoffland
Janneke Schouten
D. van Eijk
Hans-Jan Goudriaan
N.W. Eikelenboom
Louis Verweij
R.Scherpenzeel
Algemeen
L. Bogema-Scherer
Algemeen
W. van Butselaar
Laura Verweij
Algemeen
Netty Hoffland
Ine de Knegt

Functie/ambt/taak


Scriba centrale gem.


Predikant wijk 1
Predikant wijk 2


Voorz. kerkrentmeesters
Secretaris diaconie
Scriba wijk 1
Scriba wijk 2
Jeugdouderling
Evangelisatieouderling


Koster/Agenda De Rank
Koster Hekendorp


Ledenadministratie
Adm. begraafplaats
Kopij Weekbrief
Kopij Maandblad Zin
Administratie Zin
Webmaster
Beheer FB pagina
Beheer TW pagina
Audio/Video Kerk/Rank
Kerkradio Oudewater
Kerkradio Hekendorp
Muzikale groet


Rommelmarktcommissie
Zendingscommissie
Kinderoppas Oudewater
Bestellen collectebonnen
Alpha-cursus Oudewater
Mail t.b.v. talentenform
PleXat
OnZ kluPPie
Gemeente Groei Groep
Kl. onderh. ver. gebouw
Secr. St. Verenigingsgeb.
Oud papier/oph. spullen
Vervoer naar de kerk
Bijbelshop Oudewater
De Passage
Immanuëlschool
Project Open Kerk
Vakantie Bijbel Feest
Zondagsschool
Bijbelgroep 'de Ster'
Kinderclub

Adressen

Algemeen postadres

Hervormde Gemeente Oudewater - Hekendorp
Noorder Kerkstraat 16, 3421AX OUDEWATER

Postadres Scriba/Kerkenraad Wijkgemeente 1 & 2

Scribaat HGOH
Lijnbaan 16, 3421 JH OUDEWATER

Grote of St. Michaëlskerk Oudewater

Noorder Kerkstraat 1, 3421AX OUDEWATER

Kosterij kerk Oudewater

Noorder Kerkstraat 20, 3421AX OUDEWATER
Tel. (0348) 56 07 44

Verenigingsgebouw De Rank

Noorder Kerkstraat 16, 3421AX OUDEWATER

Verenigingsgebouw De Hoeksteen

Noord-IJsselkade 9, 3421BD OUDEWATER

Kerkgebouw "God is Liefde" Hekendorp

Goejanverwelle 48, 3467PR HEKENDORP

Kosterij kerk Hekendorp

Goejanverwelle 52, 3467PR HEKENDORP
Tel. (06) 20 42 12 47

Verenigingsgebouw De Wingerd

Goejanverwelle 48, 3467PR HEKENDORP

Pastorie wijkgemeente 1

(Ds. R. de Koning Gans)
Zwier Regelinkstraat 23, 3421BZ Oudewater
Tel. (0348) 56 20 81

Pastorie wijkgemeente 2

(Ds. J.J. van den End)
Laan van Snelrewaard 13, 3425ER Snelrewaard
Tel. (0348) 56 33 43